Zaposlitev in kariera

Smo eno izmed vodilnih podjetij v informacijski tehnologiji, ki že več kot petnajst let svojim strankam in partnerjem zagotavlja vrhunske storitve s področij komunikacijskih omrežij, podatkovnih centrov, varnosti, nadzora in upravljanja IKT infrastrukture ter storitev. Verjamemo, da je glavni temelj naše uspešnosti močna in izkušena ekipa strokovnjakov, ki našim partnerjem zagotavlja »moč izbire«.

V uspešno in motivirano ekipo strokovnjakov zaradi širitve poslovanja vabimo nove sodelavce za spodnja področja.

Prijave z življenjepisom (CV) in motivacijskim pismom (oboje tudi v angleškem jeziku) sprejemamo na zaposlitev@fmc.si, oziroma na naslov: FMC, sistemski integrator d.o.o., Letališka cesta 32, 1000 Ljubljana.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

29. 6. 2016

RAZPIS

Prodajni inženir (m/ž)

Verjamete vase in v svoje sposobnosti, znanja in izkušnje in to želite pri nas dokazati? Želite napredovati in se uveljaviti na razpisanem področju? V podjetju FMC iščemo PODJETNE, DINAMIČNE, SAMOSTOJNE in IZKUŠENE nove sodelavce, ki jih ni strah novih izzivov in želijo imeti stimulativni zaslužek, vezan na delovno uspešnost.

Opis dela:

  • izvajanje na prodajnem in pred-prodajnem procesu na področju telekomunikacijske opreme in rešitev v Sloveniji in tujini,
  • izvedba celotnih prodajnih ciklov, od zaznavanja priložnosti, predstavitev, izdelave ponudb, pogajanj, priprave pogodb, zaključevanja poslov,
  • samostojno aktivno iskanje in pridobivanje novih strank,
  • izvedba dobav in skrb za prevzeme in fakturiranje poslov,
  • vzdrževanje, razvijanje in poglabljanje odnosov z obstoječimi strankami,
  • priprava tehničnih rešitev in ponudb, sklepanje pogodb, svetovanje strankam.

Od kandidatov pričakujemo:

  • sposobnost upravljanja medosebnih odnosov in empatijo,
  • organizacijske sposobnosti,
  • zanesljivost in odgovornost,
  • sposobnost timskega sodelovanja,
  • kreativnost, komunikativnost, samoiniciativnost, prodornost, prodajne in pogajalske sposobnosti,
  • poznavanje sodobnih IT tehnologij in informacijske infrastrukture,
  • pripravljenost na občasno delo izven rednega delovnega delavnega časa,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj iz prodaje na področju IKT rešitev,
  • zaželena VII. stopnja izobrazbe s področja komerciale ali informatike,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • izpit B-kategorije.

Ponujamo:

  • delo v uspešnem podjetju na področju trženja IKT sistemske infrastrukture in rešitev,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • možnost osebne rasti, izobraževanja ter napredovanja,
  • prijetno delovno okolje,
  • zaposlitev bo sklenjena za določen čas s poskusnim delom in z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas.

Rok za prijavo: 15 dni po objavi razpisa.

27. 6. 2016

RAZPIS

SISTEMSKI INŽENIR za področja MICROSOFT (m/ž)

Opis del in nalog:

  • Načrtovanje in vzdrževanje Microsoftovih strežniških sistemov visoke razpoložljivosti.
  • Delno ali popolno upravljanje Microsoftovih orodij družine System Center 2012.
  • Upravljanje Microsoft aktivnega imenika.
  • Izvajanje projektov.
  • Predprodajne aktivnosti.
  • Skrbništvo strank.

Zaželeno je poznavanje tehnologij:

  • Windows Server.
  • SQL Server.
  • Hyper-V.
  • Domenske storitve.
  • Varnostno kopiranje.
  • System center 2012 R2 (SCOM, SCCM, DPM, VMM,...).
  • Azure, Office 365.
  • Sharepoint.

Od kandidata pričakujemo:

  • Vsaj peto (5) stopnjo izobrazbe.
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju upravljanja Microsoft strežniških sistemov.
  • Sposobnost izvedbe predstavitev pri strankah in na dogodkih.
  • Samostojnost in samoiniciativnost.
  • Analitičnost, vztrajnost in komunikacijske (bralne, govorne in pisne) sposobnosti.
  • Sposobnost za skupinsko delo in aktivnega prispevka k uspehu skupine.

Ponujamo zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev. Odgovorno in kreativno delo v urejeni in visoko strokovni delovni sredini, ki se zaveda pomembnosti osebnostnega in strokovnega razvoja vsakega zaposlenega. Na voljo vam bodo dodatna izobraževanja in certificiranja doma in v tujini. Vaša zavzetost in pripadnost bosta opaženi in stimulativno nagrajeni.